nap
óra
perc
mp
Következő mérkőzés
MVFC BERETTYÓÚJFALU
VEHIR VESZPRÉM
2025. május 26.
Utolsó mérkőzés
VEHIR VESZPRÉM
6
ÚJPEST FC
3
2025. május 16.

Rövid, megérdemelt pihenő

Január 9-én láthatják újra csapatunkat hivatalos mérkőzésen, amikor az Érdi SC-t fogadjuk a Stadionban.

Rövid levezetés után, rövid pihenő vár csapatunkra. A fiúkra ráfér a pihenés, hiszen sokan két fronton teljesítették a megterhelő szezont.

Bízunk benne, hogy mindenki pihenten és újult erővel tér vissza a bajnokságba és folytatni tudjuk menetelésünket a bajnokságban és a kupában is. A téli átigazolási időszakban csatlaokzik hozzán Sárdi Máté, aki a Győri ETO futsal csapatától érkezik hozzánk és kapus poszton bevethető.

Rajki Tamás

További cikkek

Történelmet írt a VEHIR.HU Futsal Veszprém! A vendég Újpest FC elleni péntek esti, 6-3-as győzelmével egy fordulóval a rájátszás vége előtt bebiztosította első helyét a VEHIR.HU Futsal Veszprém, amely így hazai pályán kezdheti története első NB I-es bajnoki döntőjét! elolvasom A bajnoki döntő küszöbén a Veszprém! A VEHIR.HU Futsal Veszprém 2-0-ra nyert a szintén remek játékerőt képviselő ScoreGoal Kecskemét vendégeként a férfi futsal NB I felsőházi rájátszásának hétközi rangadóján. A veszprémiek újabb győzelmükkel a bajnoki döntő „küszöbére” léptek. elolvasom AJÁNLATI FELHÍVÁS Az FCV Sportszervező Kft. (székhely: 8200 Veszprém, Kossuth L. u. 3. 1/1, adószáma: 24659471-2-19, képviselője: Rajki Tamás ügyvezető), az MLSZ Sportfejlesztési programjának keretein belül a be/SFP-82016/2024/MLSZ határozat alapján felhívást intéz a Veszprém Erdész. u. 1. sz. alatti Futsal Öltözőépület korszerűsítési munkálatainak és eredményjelző beszerzése ajánlattételére. elolvasom Futsal Magyar Kupa: ezüstérmes a Veszprém Óriásit harcolt, öt perccel a lefújás előtt még vezetett a VEHIR.HU Futsal Veszprém, ám a házigazda Berettyóújfalu egy perc alatt fordított a vasárnap esti fináléban, így megnyerte a Magyar Kupa idei kiírását. elolvasom Hatalmas csatában jutott kupadöntőbe a Veszprém! A VEHIR.HU Futsal Veszprém színvonalas, kiélezett csatát követően 6-5-ra nyert a Nyíregyháza ellen a Magyar Kupa berettyóújfalui négyes döntőjének szombati elődöntőjében, így vasárnap az aranyéremért szállhat harcba. elolvasom
2011. december 17. 14:40