6
2024. április 26.
#együttdobban

Győzelemmel hangoltak a rangadóra

A harmadik helyen álló Veszprém 5-2-re nyert a sereghajtó Csömör vendégeként a futsal NB I hétfői játéknapján.

A válogatott programja – öt veszprémi játékos is pályára lépett a grúzok elleni páros felkészülési meccsen – miatt két és fél hét szünet után folytatódtak az első osztályú futsalbajnokság küzdelmei, amikor is a harmadik helyen álló 1. FCV a sereghajtó Csömörhöz látogatott.

Tatai József révén a bakonyiak szerezték vezetést, majd a hazaiak öngóljának köszönhetően meg is duplázták előnyüket. Ekkor szépített a rivális, ám Bencsik Roland is betalált a szünet előtt, így csapata kétgólos fórral vonulhatott pihenőre (1-3).

Csömöri találattal folytatódott a játék a térfélcsere után, amire ismét Bencsik Roland válaszolt, majd Dávid állította be a végeredményt (2-5).

Madarász János együttese tehát győzelemmel hangolt a második helyen álló Dunaferr elleni csütörtöki (20.00) hazai rangadóra.

Futsal NB I, 12. forduló:
Rubeola FC Csömör–1. FC Veszprém 2-5 (1-3)
Csömör, vezette: Takács (Szabó, Szűcs).
Csömör: Varsányi Á. – Nehéz, Maruzsi, Husz, Józsa. Csere: Németh M. (kapus), Tősér, Beke, Dauner, Takó, Víz, Várkonyi, Varsányi B., Miletics. Játékos-edző: Takó Csaba.
Veszprém: Schmidmajer – Tatai, Komáromi, Dávid, Gyurcsányi. Csere: Spandler (kapus), Márkus, Varga Á., Bognár P., Bencsik Ádám, Bencsik R. Vezetőedző: Madarász János.

Forrás: vehirsport.hu