6
2024. április 26.
#együttdobban

Vereség a ki-ki meccsen

Sajnos nem sikerült a mérleg nyelvét magunk felé billenteni. Egy rangadó pont attól rangadó, hogy nüanszok döntenek az ilyen mérkőzéseken. Pedig jól kezdtük a mérkőzést. Németh Peti találatával sikerült megszereznünk a vezetést. Örömünk nem tartott sokáig, mert ellenfelünk hamar tudott egalizálni. Mindkét csapat igyekezet a másik fölé kerekedni és ez időnként nekünk sikerült, időnként ellenfelünknek. Érezni lehetett, hogy az a csapat tudja megnyerni a mérkőzést, aki védekezésben kevesebbet fog hibázni. Az első félidőben talán egy picivel jobb teljesítményt nyújtottunk ellenfelünknél, de 2:2-es döntetlennel mehetünk pihenőre. A második félidőben is próbálták a csapatok ráerőltetni akaratukat a másikra. Mi egy picit pontatlanabbá váltunk az első játékrészhez képest, támadásainkba az utolsó passzok nem sikerültek így többször kellett vissza szereznünk a labdát. Volt is egy ötperces krízisünk, amikor ellenfelünk többször is helyzetbe került, de ekkor Reveland Zoli lehúzta a rolót. Talán ekkor már sokan elkönyvelték, hogy ez a mérkőzés döntetlen marad. Sajnos egy perccel a vége előtt kihagyott a figyelmünk, amit ellenfelünk gólra váltott egy szöglet után. Ezután átálltunk öt a négyes játékra, de sajnos ellenünk ítéltek meg egy faultot. Ellenfelünk tíz méterest lőhetett, Frank Tamás nem hibázta el. Ezzel már 4:2 volt az eredmény. Nem sok jót ígért az állás, mert már nagyon kevés volt hátra a mérkőzésből. Csapatunk még ekkor sem adta fel, a bekapott gól után rögtön góllal válaszolt. Sajnos több találatra már nem futotta. Összegezve egy igazi rangadón a helyzeteivel jobban sáfárkodó csapat a maga javára tudta fordítani a meccset.

Aramis SE - FC Veszprém 4-3 (2-2)
Budaörs, Játékvezetők: Farkas Balázs, Futó Tamás, Horváth Máté

Aramis SE: Sikur - Frank T., Horváth Sz., Hosszú, Roni
Cserék: Horváth N., Kovács, Farsang, Csopaki, Jovánczai, Klacsák, Sebestyén, Soós
Vezetőedző: Frank Tamás

FC Veszprém: Reveland - Németh, Tar, Boromisza G., Gulyás
Cserék: Schmidmajer, Bényi, Bánfalvi, Boromisza D., Vas, Mudra, Weisz
Vezetőedző: Madarász János

Gólszerzők: Hosszú (8'), Horváth Sz. (15'), Roni (39'), Frank T. (40') ill. Németh (6'), Boromisza D. (20'), Boromisza G. (40')
Sárga lap: - ill. Boromisza G. (40')