nap
óra
perc
mp
Következő mérkőzés
ARAMIS
VEHIR VESZPRÉM
2025. november 24.
Utolsó mérkőzés
PTE-PEAC
0
VEHIR VESZPRÉM
6
ma

Továbbra is várat magára az első siker!

Nem sikerült megszerezni a győzelmet az Aramis ellen.

Varga Tamással a kapuban kezdtük a mérkőzést, mely az elején egyenlő felek küzdelmét mutatta. Mindkét csapat igyekezett biztos védekezésből indítani gyors támadásokat. Jó iramú, változatos mérkőzést láthatott a szép számú közönség, akik már nagyon éheznek egy hazai sikerre, így minden szép megmozdulást tapssal jutalmaztak.

A 17. percben egy elvesztett labdából indulhatott meg az Aramis és a kettő-egyes szituációt kegyetlenül kihasználták és megszerezték ezzel a vezetést. Csapatunk nagyobb fokozatba kapcsolt és egy szép támadás végén egy kezezés után büntetőhöz jutottunk, amit sajnos Bényi Kálminak nem sikerült értékesíteni, így maradt az 1:0 az félidő lefújásáig!

A második játékrészben igyekezett egyenlíteni az FCV és meddő fölénybe kerültünk. A vendégek lehetőségeikhez mérten labdatartással próbálták megőrizni előnyüket. A mérkőzés utolsó szakaszában mindent megpróbált csapatunk, de nem sikerült az egyenlítés.

Összességében kiegyenlítet játék folyt a pályán és a rutinosabb csapat egy góllal eldöntötte a három pont sorsát.

Most egy hosszabb (két hét) pihenő vár csapatunkra, így lehetőség nyílik a hibák kijavítására és a hatékonyabb támadójáték gyakorlására. A csapat nem adja fel és igyekszik minél hamarabb elindulni felfelé a tabellán.

Csapat: Varga Tamás – Bényi Kálmán, Weisz Zoltán, Tar Tamás, Szabadfi Péter

Csere: Jónás Áron, Pálfi Róbert, Hazuga Soma, Farkas László, Vas Ferenc, Bakay Ferenc, Marosvölgyi Tamás

Részletes jegyzőkönyv itt olvasható.

A forduló eredményei itt olvashatók.

Rajki Tamás

További cikkek

Matheus triplázott, Molnár ismét betalált A hibátlan mutatóval listavezető VEHIR.HU Futsal Veszprém kiütéses, 6-0-s diadalt aratott a PTE-PEAC vendégeként az NB I alapszakaszának péntek esti találkozóján. elolvasom Molnár, Vér és Bognár is betalált – továbbjutás a kupasorozatban A veszprémi futsalcsapat 8-3-ra nyert a fővárosi TFSE vendégeként a férfi futsal Magyar Kupa második fordulójának hétfő esti mérkőzésén. elolvasom Bognár duplázott, tovább írtuk a klubtörténeti rekordot A címvédő VEHIR.HU Futsal Veszprém péntek este a Magyar Futsal Akadémiát fogadta a Március 15. utcai sportcsarnokban: a bakonyiak továbbra is megőrizték mutatójukat, miután 4-2-re győzték le fővárosi riválisukat. elolvasom Hadházi mesterhármasával hibátlanul várhatjuk az alapszakasz második körét A házigazda Vehír Veszprém 4-1-re nyert a harmadik helyen álló A'Studio Nyíregyháza ellen a férfi futsal NB I péntek esti rangadóján. A címvédő bakonyiak újabb fejezetet írtak klubtörténetükbe: mind a tizenegy bajnoki riválisukat felülmúlták, így listavezetőként, hibátlan mérleggel várhatják az alapszakasz második körét. elolvasom Tovább nőtt a klubtörténeti rekord: idei tizedik bajnokiját is megnyerte a címvédő! A címvédő VEHIR.HU Futsal Veszprém néhány másodperccel a lefújás előtt Horváth Benedek bombájával idei tizedik bajnoki mérkőzésén is bezsebelte mindhárom pontot: Marko Perics tanítványai az MVFC Berettyóújfalu otthonában arattak 4-3-as győzelmet, tovább növelve a klub fennállásának leghosszabb idénynyitó győzelmi sorozatát. elolvasom
2012. szeptember 25. 8:39