nap
óra
perc
mp
Következő mérkőzés
1. FC Veszprém
ARAMIS
ma
Utolsó mérkőzés
ASF Nyíregyháza
6
1. FC Veszprém
4
2023. november 27.
#együttdobban

Visszavonultatjuk csapatkapitány-helyettesünk mezszámát

Boromisza Dánielt közel háromszáz mérkőzés és több mint száz találat után elbúcsúztatta egyesületünk. Hálával tartozunk számára mindazért, amit a klubunkért tett: oroszlánrészt vállalt a Magyar Kupa-győzelmünk mellett a bajnoki bronzérmeinkben is!

Boromisza Dániel az elmúlt évtized során nemcsak játékosként, hanem emberként is bizonyított: évről évre irányt mutatott fiatal tehetségeinknek, akik bármikor, bármilyen helyzetben számíthattak rá: bízunk benne, hogy Dani a kötelékünkben maradva folytatja a fiatalok fejlesztését!

Tekintettel a páratlan pályafutásra, klubunk történetében először döntöttünk úgy, hogy visszavonultatjuk egy játékosunk mezszámát: a felnőtt csapatunkban tizenötös mezben többé már senki nem léphet pályára!

A következő idény első hazai mérkőzése alkalmával szurkolóink ölelésében is elbúcsúztatjuk csapatkapitány-helyettesünket. Jó egészséget, számtalan boldog pillanatokat kívánunk Daninak a továbbiakban is!

#együttdobban

futsalveszprem.hu
2023. június 10. 13:59